Sukurta ir pagaminta Lietuvoje

Savo kelionę mes pradėjome prieš 15 metų kaip startuolis, kurio misija – tapti saugumo ir apsaugos rinkos inovacijų pradininku. Tuomet buvusi maža įmonė Baltijos šalyse, dabar ELDES yra gerai žinoma kaip apsaugos sistemų rinkos lyderė, parduodanti savo produktus daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje.

Mes pagaminome daugiau nei 1 mln. išmaniųjų apsaugos įrenginių (angl. IoT), kurie suteikė mūsų klientams naują patirtį džiaugtis išmanesniais, intuityvesniais ir lengviau valdomais apsaugos sprendimais.

Didžiuojamės, kad Lietuvos vardą garsiname pasaulyje, o savo vartotojams siūlome išmanios apsaugos sprendimus. Nesvarbu, ar Jūs įsirenginėjate naujus namus, ar norite pasikeisti seną apsaugos sistemą į naują, išmanią ir šiuolaikišką. Tikime, kad visada galėsime pasiūlyti Jums tinkamiausią sprendimą!

9 IŠ 10 KLIENTŲ MUS REKOMENDUOJA!

Didžiuojamės, kad 9 iš 10 klientų rekomenduoja ELDES išmanius apsaugos sprendimus po pirmojo išbandymo. Gera kokybė, paprastas naudojimas, patogus valdymas skirtingais valdymo būdais (nemokama ELDES Security mobiliąja programėle, klaviatūra, valdymo pulteliu, skambučio ar SMS pagalba) bei lankstus ir greitas diegimas yra pagrindiniai mūsų sprendimų pranašumai. Nepraleiskite progos išbandyti inovatyvių apsaugos sprendimų, kurie yra pagaminti Lietuvoje!

Mūsų misija

RAMYBĘ KURIANTI EKOSISTEMA

Mes padedame žmonėms pajusti ramybę, užtikrindami jų saugumą ir gyvenimo komfortą.

Mūsų vizija

PASAULIS, KURIAME VISI NAMAI YRA SAUGŪS IR IŠMANŪS!

ELDES skaičiais
> 15

METŲ

> 70

ŠALIŲ

> 1

MLN. IŠMANIŲJŲ
APSAUGOS ĮRENGINIŲ