LAUKO ŽALIUZIŲ VALDYMAS APŠVIETIMO VALDYMAS LAUKO VARTELIŲ VALDYMAS GARAŽO VARTŲ VALDYMAS ŽOLĖS LAISTYMO VALDYMAS

Patogus išmaniųjų namų valdymas mobiliojo telefono pagalba

ELDES apsaugos sistema suteikia galimybę ne tik apsaugoti savo namus ar kitą turtą, bet tos pačios apsaugos sistemos pagalba valdyti savo išmaniuosius namus. Taip paprasta ir patogu dar niekada nebuvo!

Siūlome savo išmaniųjų namų funkcijas valdyti Jums patogiausiu būdu. Populiariausias mūsų klientų pasirinkimas – nemokama mobilioji ELDES Security programėlė, kurios pagalba apsaugą, garažo vartus, kiemo vartelius, namų apšvietimą, vėdinimą, apsaugines lauko žaliuzes ir kitus namuose esančius prietaisus galėsite valdyti nuotoliniu būdu, net ir nebūdami namuose.

Norite pridėti vaizdo stebėjimą? Pasirinkite bet kurį „Dahua“ IP kamerų modelį ir prijunkite prie ELDES Security programėlės mažiau nei per 5 minutes. Dabar savo namus galite stebėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę išmaniojo telefono ekrane iš bet kurios pasaulio vietos.

KeyBoB – vienas pultelis Jūsų išmaniųjų namų valdymui

Jei norite savo namus valdyti ne tik mobiliojo telefono pagalba, bet ir naudojantis kitais įrenginiais, siūlome išbandyti geriausią ELDES pultelį KeyBoB. Jis suteikia galimybę valdyti net 8 skirtingas išmaniųjų namų funkcijas vieno įrenginio pagalba. Pamirškite visus iki šiol turėtus valdymo pultelius skirtingiems įrenginiams valdyti. Kontroliuokite apšvietimą, temperatūrą ar laistymo sistemą, valdykite garažo vartus, apsaugines lauko žaliuzes ar kiemo vartelius KeyBoB pagalba. Savo šeimos ar verslo saugumui užtikrinti KeyBoB naudokite kaip panikos mygtuką, kurio belaidis signalas – net 1.7 Km. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir KeyBoB pagalba valdykite Jums reikalingiausias savo išmaniųjų namų funkcijas.

KeyBoB laužo nusistovėjusius standartus apie nuotolinių valdymo pultelių veikimo atstumą. Nuo šiol savo išmaniuosius namus galite valdyti būdami nuo jų nutolę net iki 1,7 km atstumu. Nesvarbu, ar pjaunate žolę vidiniame namo kieme ar prie pirties namelio. Laukiate svečių? Atidarykite kiemo vartelius jiems atvykus vos vienu mygtuko spustelėjimu iš Jums patogiausios vietos. Unikalios ELDES LTC (Life Time Charge) technologijos dėka KeyBoB baterijos tarnavimo laikas – ilgaamžis, o 3 skirtingi spalvų pasirinkimai padės pabrėžti kiekvieno šeimos nario stiliaus unikalumą bei išsiskirti iš minios.

Pamiršk visus iki šiol turėtus pultelius. Nuo šiol tau užteks vienintelio KeyBoB!

Gauti asmeninį pasiūlymą

Išmaniųjų namų valdymas populiariąja klaviatūra EKB2

Esate įpratę prie tradicinių apsaugos sistemos valdymo būdų? Įsigiję ELDES stilingąją lietimui jautrią LCD klaviatūrą EKB2 vos vienu mygtuko paspaudimu atidarysite garažo ar kiemo vartus, įjungsite apšvietimą ar valdysite bet kokią kitą išmaniųjų namų funkciją. Priskirkite skirtingus namų automatizavimo veiksmus kiekvienam iš 10 stiklinės LCD klaviatūros EKB2 mygtukų. Numatytas veiksmas bus aktyvuotas mygtuką nuspaudus ir palaikius ~2 sekundes.

Gauk asmeninį pasiūlymą!

Užpildykite trumpą anketą. Su JUmis susisieks ELDES sertifikuotas diegėjas ir pateiks geriausiai Jūsų asmeninius poreikius atitinkantį pasiūlymą.

  Kokiam turtui apsaugoti norite ELDES sprendimo?

  Koks sprendimas domina?

  Jūsų vardas: *

  Jūsų el. paštas: *

  Jūsų telefono numeris: *

  Kokiame mieste gyvenate?: *