JEI VAGIS, TAI TIK SAVAS! JEI UGNIS, TAI TIK ŠILDANTI! JEI VANDUO, TAI TIK POILSIUI!

VAGIMS NERŪPI JŪSŲ JAUSMAI. JIEMS RŪPI JŪSŲ TURTAS

Išmani ELDES apsaugos sistema yra sukurta užtikrinti Jūsų namų apsaugą, bet taip pat idealiai tinka ir pirtims, sandėliukams, garažams, vasarnamiams, skirtingiems objektams, kurie yra atokiau pagrindinio gyvenamojo namo, nuomuojamoms patalpoms ar butams, smulkaus verslo objektams ir netgi nameliams ant ratų. Apsaugok savo turtą, o apsaugos sistemą valdyk išmaniojo telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos!

Ne tik apsauga, bet ir išmanių namų valdymo sistema

Namų automatizavimas ir apsauga – viskas viename. Valdyti savo išmaniuosius namus dar niekada nebuvo taip paprasta. Naudodamiesi mobiliąja ELDES Security programėle, garažo vartus, kiemo vartelius, namų apšvietimą, vėdinimą, apsaugines lauko žaliuzes ir kitus namuose esančius prietaisus galėsite valdyti nuotoliniu būdu, net ir nebūdami namuose.

Valdykite namus, kad ir kur bebūtumėte

Dar niekada valdyti apsaugos sistemą ir išmaniuosius namus nebuvo taip paprasta. ELDES Security programėlė mūsų klientams suteikia galimybę paprastai, tiesiai iš savo išmaniojo telefono įjungti ar išjungti apsaugos sistemą, valdyti garažo vartus, kiemo vartelius, apsaugines žaliuzes, apšvietimą, šildymą, vėdinimą ir kitus prietaisus Jūsų namuose. Norite pridėti vaizdo stebėjimą? Pasirinkite bet kurį „Dahua“ IP kamerų modelį ir prijunkite prie „ELDES Security“ programėlės mažiau nei per 5 minutes. Dabar savo namus galite stebėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę išmaniojo telefono ekrane iš bet kurios pasaulio vietos.

Mobilioji programėlė palaiko net iki 10 unikalių vartotojų, todėl galėsite prijungti visą savo šeimą. Apsaugos sistemą taip pat galima valdyti skambučio arba SMS pagalba.

Valdymo būdai – pagal individualų pasirinkimą

ELDES apsaugos sistema gali būti valdoma skirtingais būdais. Jums tereikia pasirinkti savo mėgstamiausią: nemokama Eldes Security išmanioji programėlė, belaidė ar laidinė klaviatūra, KeyBoB – geriausias ELDES pultelis, SMS žinutė ar skambutis.

Patikima apsauga nuo gaisro

Medžiagos, kurios šiandien yra naudojamos namų ir butų statybose, apdailoje ar baldų gamyboje, lemia itin spartų gaisro įsiplieskimą (vos per 3 minutes). Mūsų sukurtas išmanus dumų detektorius sugeba aptikti pirmuosius dūmus dar prieš įsižiebiant ugniai. Ir tai dar ne viskas. Jei Jūsų nėra namuose, informaciją apie aptiktus dūmus gausite tiesiai į savo mobilųjų telefoną!

Pirmoji lietuviškai kalbanti belaidė apsaugos klaviatūra

Jums patiks malonus balso tembras, sklindantis iš klaviatūros ir atliekantis asmeninio asistento funkcijas. Klaviatūra su Jumis pasisveikins grįžus namo, informuos apie apsaugos įjungimą/išjungimą, gaisro pavojų ir kitus atliekamus veiksmus. Klaviatūra be lietuvių kalbos moka kalbėti ir rusų, anglų, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir portugalų kalbomis.

Išskirtinė belaidžio ryšio technologija

Išskirtinė ir inovatyvi belaidžio ryšio technologija leidžia pasiekti iki 3 kilometrų atstumą atvirose erdvėse. Storos vidaus sienos ar kelių aukštų pastatai nėra kliūtis išmanioms ELDES apsaugos sistemoms. Pamiršk remontą ir laidų vedžiojimą. Rinkis profesionalų ir belaidį ELDES apsaugos sistemos sprendimą.

Paprastas prijungimas prie bet kurios apsaugos kompanijos Lietuvoje

Nori papildomos apsaugos? ELDES apsaugos sistema yra lengvai prijungiama prie bet kurios apsaugos kompanijos Lietuvoje.

Gauk asmeninį pasiūlymą!

Užpildykite trumpą anketą. Su Jumis susisieks ELDES sertifikuotas diegėjas ir pateiks geriausiai Jūsų asmeninius poreikius atitinkantį pasiūlymą.

  Kokiam turtui apsaugoti norite ELDES sprendimo?

  Koks sprendimas domina?

  Jūsų vardas: *

  Jūsų el. paštas: *

  Jūsų telefono numeris: *

  Kokiame mieste gyvenate?: *